O nas

czyli jak budujemy relacje z klientami i coś jeszcze…

UCZCIWOŚĆ

RZETELNOŚĆ

ZAUFANIE

Fundamenty współpracy

Ponad 12 lat obecności w branży szklarskiej bardzo wiele nas nauczyło: o nas jako firmie, o priorytetach podczas pracy nad realizacjami, ale przede wszystkim o naszych klientach. 

Zdajemy sobie sprawę, że dobra współpraca musi opierać się na mocnych fundamentach, które będą zbudowane na bazie uczciwości, rzetelności oraz odpowiedzialności naszych pracowników. Zespół Szkło System tworzą ludzie z pasją, dla których powyższe cechy stanowią wartości nadrzędne. Tylko dzięki temu możemy być pewni, że klient otrzymuje produkty najwyższej jakości. 

Wszystkie projekty oraz rozwiązania są niepowtarzalne i zawsze odznaczają się pierwiastkiem indywidualności dzięki wzajemnej wymianie pomysłów i inspiracji. 

Obdarzając się wzajemnym zaufaniem możemy więcej.​

Kompleksowa usługa

Od lat odkrywamy i doceniamy piękno, walory dekoracyjne oraz użytkowe szkła. Skupiając się na kompleksowej obsłudze, oferujemy produkty najwyższej jakości. Nieustanny rozwój jest dla nas ogromną inspiracją co daje nam świadomość, że zawsze można lepiej. Jesteśmy aż tu, a będziemy jeszcze dalej.

Jako producent proponujemy Państwu nowatorskie rozwiązania w zakresie wykorzystania szkła do wyposażenia i wystroju wnętrz, nowoczesne koncepcje aranżacji przestrzeni domu, mieszkania czy biura. Własna produkcja otwiera drzwi do realizacji najbardziej niekonwencjonalnych i nietypowych projektów.

Dobierając rozwiązania dla naszych odbiorców kierujemy się zdefiniowanymi przez nich celami, co stanowi gwarancje obustronnego zadowolenia oraz satysfakcji z wykonanej pracy.

Jesteśmy dla Was, 

by spełniać marzenia o nowoczesnych i ekskluzywnych wnętrzach.

Anna – wyceny, umowy, projekty.

Przemek – projekty, rozwiązania techniczne.

Robert – terminarz prac, kontrola montażu.

DANE KONTAKTOWE

Szkło System
ul. Sienkiewicza 14
78-100 Kołobrzeg
info@szklo-system.pl
tel: 606 235 365, +94 716 29 09
NIP: 6711651640

Szkło-System- szkło bez ograniczeń - Kołobrzeg

Copyright 2020 Szkło System. Wszelkie prawa zastrzeżone.