Kabiny prysznicowe

Tworzymy kabiny prysznicowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Co to oznacza dla naszych klientów? Przede wszystkich brak ograniczeń.  Wnęki o niestandardowych rozmiarach czy kształtach nie stanowią dla nas problemu. Dzięki nam stworzysz kabinę swoich marzeń, bez konieczności korzystania z gotowych projektów które nie przewidują żadnych odstępstw od z góry założonych norm, kształtów i rozmiarów innych firm.

Produkty wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 8-10 mm, przygotowanego na wymiar w zależności od konkretnego zamówienia. Kabiny są projektowane w oparciu o bezramowy system montażu szkła. Dzięki takim rozwiązaniom zyskują na lekkości, wprowadzają nowoczesny i elegancki element wyposażenia łazienki. Mocno ograniczona ilość ram, uchwytów i mocowań to dodatkowy plus dla wszystkich, którzy doceniają łatwość w utrzymaniu czystości. Mniej łączeń, mniej profili to mniej zakamarków i łatwiejszy dostęp do wszystkich elementów składowych produktu.

Nasi klienci mogą wybierać spośród kilku typów kabin:

  • Kabiny prysznicowe narożne
  • Kabiny prysznicowe z drzwiami przesuwnymi
  • Kabiny typu Walk-In (ścianki prysznicowe)
  • Panele / parawany nawannowe

Bezramowe kabiny w połączeniu z nowoczesnymi, starannie dopasowanymi akcesoriami pozwalają wykreować przestrzeń z wysublimowaną elegancją, gwarantując maksymalny komfort użytkowania.

DANE KONTAKTOWE

Szkło System
ul. Sienkiewicza 14
78-100 Kołobrzeg
info@szklo-system.pl
tel: 606 235 365, +94 716 29 09
NIP: 6711651640

Szkło-System- szkło bez ograniczeń - Kołobrzeg

Copyright 2020 Szkło System. Wszelkie prawa zastrzeżone.